eco_certОрганізація ECOCERT сертифікує продукцію, де як мінімум 95 % – це натуральні компоненти рослинного походження. Заборонені: продукти нафтохімії, парабени, штучні фарбники, продукти генетично модифіковані і тваринного походження.

Чітко регламентований процес вирощування рослин:

 • використовується насіння генетично незмінених рослин, вирощених на екологічно чистих плантаціях
 • встановлюється 2-3 річний термін конверсії для рослин
 • збагачення ґрунту відбувається тільки органічними добривами
 • при боротьбі  з шкідниками і бур’янами використовуються тільки механічні методи або їхні природні вороги, дозволяються окремі органічні не токсичні препарати.

За рівнем і строгістю вимог ECOCERT не має рівних у всьому світі!!!

Стандарт ECOCERT забороняє наступні види переробки: процеси хімічного синтезу (наприклад дезодорування), опромінення, іонізація, сульфування, використання генетичних маніпуляцій, ртуті, оксиду етилену, етокилування, видалення терпенів (дозволяються тільки технології з використанням водяної пари).

eco_garantie

.

Сертифікат ECO-GARANTIE є свідченням того, що продукція:

.

 • не містить генетично модифікованих організмів, продуктів нафтохімії, хімічно синтезовані компоненти
 • використовуються рослини і продукти тваринного походження з органічного землеробства (використання тільки органічних добрив)
 • мінеральна і рослинна сировина проходить детальний відбір
 • не тестується на тваринах
 • відмінно біорзкладається без шкоди для навколишнього середовища
 • не токсична по відношенню до водних рослин і тварин, не накопичується в організмі людини
 • методи виробництва без опромінення, з використанням екологічно чистої енергії, без викиду вуглекислого газу.

vegan.

Сетрификат Vegan – є показником того, що категорія органічних товарів не тільки не тестується на тваринах, але й не містить продуктів тваринного походження.

.

greenpeace.

Greenpeace Energy – електроенергія для поставляється організацією GREENPEACE. Електроенергія в теперішній час виробляється з відновлюваних джерел енергії: вітру, води, сонця.

.

prima_clima.

Prima-Klima – внаслідок  фінансової підтримки PRIMAKLIMA, продукція CO2-нейтральна. Для забезпечення своїх потреб в еренгії SODASAN фінансує відновлення лісних масивів, відповідної лісової території.

eko-znak

***

В 2003 році в Полщі присвоєний “Еко-Знак”, як найекологічнішому порошку представленому на ринку Польщі. Порошки Дакос не викликають алергій навіть у хронічно хворих людей на алергію. Продукція екологічно безпечна як для людини так і для навколишнього середовища, повністю розкладається не забруднюючи навколишнього середовища.

logo_headerNaTrue – сертифікат якості природної, натуральної косметики. Молодий на сьогоднішній день сертифікат, що знаходиться не етапі розробки. Тісно працюе з органами Євромкомісії та Радою Європи. Некомерційна організація відкрита для співпраці з виробними косметичної продукції. Її головна мета – це реальна оцінка якості товарів, розробка єдиного підходу до сертифікації та системи визначення якості в цілому у Европі.

***

bdihBDIH – сертифікацію проводить німецька Федерація Виробників фармацевтичних, косметичних, медичних товарів. На сьогоднішній день у Федерацію входить близоко 300 виробників. Критерії  оцінки якості косметичних засобів доволі серйозні. Сертифікація BDHI передбачає: максимальне використання продуктів рослинного (не модифікованих генетично) походження там де це можливо, продукція не тестується на тваринах, заборона використання будь-яких похідних нафти, забороняється використовувати синтетичні наповнювачі, стабілізатори, барвники, концерванти (використовуються тільки природнього походження), не використовується опромінення.

22***

Eco Control – незалежний німецький інститут сертифікації натуральної та органічної продукції (в тому числі органічної косметики). Експерти  Eco Control провіряють відповідність косметичної продукції критеріям якості та натуральності.

***

CoBDemeter –  пердбачає, що вирощування сільськогосподарської продукції ведеться виключно біо-динамічним шлахом, забороняється використання для одобрення грунтів та бородьби з шкідниками будь-яких хімікатів.

***

gmp- це система норм, правил і вказівок по відношенню виробництва лікрських засобів, медичних праладів, виробів діагностичного призначення, продуктів харчування, харчових добавок і активних компонентів. На відміну від процедури контроля якості шляхом дослідження вибіркових зразків таких продуктів, яка забезпечує придатність до використання тих самих взірців, стадарт GMP відображає цілісний пдхід і регулює і оцінює власне параметри виробництва і лабораторної перевірки.

biokontrol

1

-  Продукція  виготовляється згідно європейських стандартів і відповідає вимогам регулювань ЄС, що вступили в силу з 1 січня 2009 р. Виробництво прдукції   інспеткуєтсья і сертифікується поважною організацією добре відомою в ЄС - “Biokontroll Hungária Nonprofit Kft.” HU-ÖKO-01.