Інформація про органічний та натуральний товар

Органічні товари та органічні продукти харчування, що представлені в “Green Market”– виготовлені виключно з органічної сировини та пройшли “органічну сертифікацію” або знаходяться в процесі сертифікації. Ті товари, що пройшли сертифікацію, супроводжуються усіма документами, що це підтверджують. В процесі виготовлення органічної сировини не використовуються синтетичні добрива, пестициди, ГМО, стимулятори росту та харчові додатки. Натомість дозволяється використання органічних добрив (наприклад перегною, намул чистих водойм та ін.), природніх факторів знищення шкідників (пастки, шумовий вплив, термічний вплив, природні вороги, світло та ін.). При вигодовуванні тварин використовуються продукти харчування органічного походження. При виробництві кінцевої продукції зоборонено використовувати рафінацію, виморожування та інший вплив, що може змінити склад продуту та його поживну цінність. Не дозволяється використовувати синтетичні барвники, конcерванти, стабілізатори, смакові додатки.

Натуральні продукти харчування представлені в “Green Market” – це продукти харчування, що виготовлені, як правило, на невеликих господарствах, яким ми довіряємо, з дотриманням вимог органічного виробництва, але маючи невеликі об’єми виробництва, не є сертифіковані згідно органічних стандартів. Якість натуральних продуктів харчування представлених в“Green Market” наближується до органічних, але коштують дешевше.

Натуральні товари для побуту – це товари, у виробництві яких  не використовуються речовини синтетичного походження та речовини, що можуть негативно впливати на здоров’я людини (наприклад похідні нафти).