Особливості використання безфосфатних пральних порошків

Безфосфотні порошки ДАКОС є концетратами, тому необхідна кількість вимірюється чайними ложками. На 1 кг. білизни потрібно 1-2 ч. л. порошку. Дозування залежить від жосткості води. Для ефективного прання необхідно зберігати рекомендоване дозування і не перевищувати рекомендовану кількість. Якщо дати забагато порошку, це може призвести до погіршення якості прання. Для більшості безфосфатних порошків необхідно 5 л. води на 1 кг. білизни на 1-2 чайні ложки порошку. В інструкціях до більшості пральних машин не вказана кількість води, яку використовує пральна машина, тому ми рекомендуємо завантажувати пральний барабан наполовину. Це підвищить якість прання. Важливо хоча б один раз зважити білизну для того щоб орієнтуватись, скільки порошку необхідно для прання. Навіть якщо пральна мишина розраховани на 5-6 кг., зазвичай ми завантажуємо 3-4 кг.

Всі безфосфатні поршки легко відполоскуються, тому речі не потрібно багато разів полоскати, щоб позбавитись залишків прального засобу.

Більшість фосфатних пральних засобів погано виполоскуються, тому перш за все безфосфатний порошок відполоскує білизну від попереднього порошку. Для того, щоб цей процес пройшов швидше ми рекомендуємо перші 2-4 рази прання скористатись попереднім замочуванням. Для того щоб це зробити, потрібно на 1 кг. білизни дати 5 л. води та 1-2 чайні ложки порошку. Замочити білі речі на 10-12 год., а кольорові – на 10 хв!!! Для швидшого виведення попередніх порошків, ми рекомендуємо прати на вищих температурах (кольорові речі не мозжна прати на високих температурах).

Після першо прання білих речей безфосфатними засобами (після прання фосфатними), вони можуть набути сіруватого або жовтоватого відтінку. Це означає, що декілька наступних циклів прання потрібно скористатись попереднім замочуванням для виведення залишків фосфатних пральних засобів. Після 3-4 циклів прання з замочуванням білизна знов стане білою. Після цього прати речі можна в звичайному режимі без поперднього замочування.

Жосткість води безпосередньо впливає на кількість порошку, яку необхідно давати під час прання. Чим вища жорсткість води, тим більше порошку потрібно. В Україні в більшості водопровідних системах вода середньої жорсткості, в криницях з вапняними грунтами вода жорстка, з чарноземами – середня, з піщаними – м’яка.

Щиро надіємось, що Ви отримаєте максимум задоволення і ефекту від використання безфосфатних порошків ДАКОС!